Бебешко/детско капче

600 ден

20 на залиха

Рачно плетени капчиња.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Капчињата се рачно плетени. Истите се изработуваат по нарачка и боја по избор од она што е достапно – при нарачката наведете код на бојата (боите ги има во галеријата слики на самиот производ), возраст на детето и обем на главата.
Состав: 100% микрополиестер. Се перат рачно или во машина до 30 степени Ц на програма за деликатно.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Бебешко/детско капче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени