БРОШ 5

800 ден

Продавница: Art studio S

1 на залиха

Брош изработен од алуминиумска жица во комбинација со стаклени перли

Време за испорака: 3-5 работни дена

Брош изработен од алуминиумска жица во комбинација со стаклени перли


Бидете први што ќе дадете оценка за “БРОШ 5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

По договор со клиентот.

Главно мени