Брош Орден за заслуги

1.100 ден

Продавница: ТРАГИЛА

1 на залиха

Рачно изработено „одликување” – стилизирана медања „Орден за заслуги во кујна”.

Време за испорака: 1 работен ден

Рачно изработен беџ од волна, монистра и вез. Димензија 3×5 см.
Закопчување – безопасна копча

Бидете први што ќе дадете оценка за “Брош Орден за заслуги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Гарантираме дека продуктот е 100% идентичен со она што е прикажано на фотографиите / видеата. Еднаш купените производи не е можно да се вратат/заменат.

Главно мени