Брош Цвет на еклипсата

980 ден

1 на залиха

Рустичен брош со деликатни детали.

Брош изработен со вез и монистра со димензија 3х5см. Парчето е уникат – изработен е во само еден примерок.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Брош Цвет на еклипсата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за испорака / враќање / замена на производ

Гарантираме дека продуктот е 100% идентичен со она што е прикажано на фотографиите / видеата. Еднаш купените производи не е можно да се вратат/заменат.

Главно мени