Детска плетена торбичка

500 ден

1 на залиха

Време за испорака: 1-3 работни дена
За најмалите принцези
Плетена ташничка од памучен конец – мека и пријатна.
Димензии на ташничката 15цм x 12цм.
Бидете први што ќе дадете оценка за “Детска плетена торбичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при подигнување, истиот може да се врати или изврши замена за друг. 

Главно мени