ДИНО – СЛОЖУВАЛКА/БОЕНКА

680 ден

Има на залиха

ДИНО содржи 24 делови со 6 различни диносауруси од дрво, како и комплет од 12
дрвени боички! 

*Начин на испорака – Брза пошта- плаќање при достава

**Цена на испорака 130 ден 

Категорија:

ДИНО
содржи 24 делови со 6 различни диносауруси од дрво, како и комплет од 12

дрвени боички!
Составете ги сложувалките, а потоа уживајте во боењето! Низ креативна

игра со сложување
и боење ја развиваме фината моторика, ја зголемуваме

концентрацијата и
го стимулираме детскиот развој!

Димензија на еден
диносаурус ~20cm x 13cm

Бидете први што ќе дадете оценка за “ДИНО – СЛОЖУВАЛКА/БОЕНКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени