Dream Catcher

500 ден

Продавница: Craft and Creations

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Рачно изработени обетки од полимерна глина.

Време за испорака: 1-3 работни дена
Категорија:

Целосна рачна изработка со полимерна глина.

Цветен дизајн надополнет со висечки пердуви, лесни и пријатни за носење.

Уникатни и разиграни, кој ќе го надополнат вашиот стајлинг

Може да се изработат во боја по желба 

Следете нè и на социјалните мрежи!
Facebook: https://www.facebook.com/craftandcreations5
Instagram: https://www.instagram.com/craftandcreations.5

Бидете први што ќе дадете оценка за “Dream Catcher”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени