Дрвен лампион со порака

120 ден

Продавница: Hello Cactus

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Дрвен лампион со рачно напишана порака.

Текстот на лампионот може да биде по ваш избор.

Идеален украс за вашата новогодишна елка. 

*Секое лампионче е спакувано подароче што значи дека може да го изберете и како мало новогодишно изненадување за вашите најмили. 

Достава низ цела Македонија 150 денари

Време за испорака: 3-5 работни дена

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвен лампион со порака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени