Дрвен подметач “Чајче топло како прегратката на мама”

100 ден

Продавница: Hello Cactus

3 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Дрвен подметач “Чајче топло како прегратката на мама”.

Цена на достава низ сите градови во Македонија 150 денари.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Дрвен подметач со рачно напишана порака “Чајче топло како прегратката на мама”.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвен подметач “Чајче топло како прегратката на мама””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени