Дрвен подметач “Кафе јако како мене”

100 ден

Продавница: Hello Cactus

5 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Дрвен “Кафе јако како мене”

Цена на достава низ сите градови во Македонија 150 денари.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Дрвен подметач за чаша со рачно напишана порака “Кафе јако како мене”.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвен подметач “Кафе јако како мене””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени