Дрвен подметач “Мерак е да се работи со колешка како тебе”

100 ден

Продавница: Hello Cactus

5 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Дрвен подметач за чаша “Мерак е да се работи со колешка како тебе”.

Цена на достава низ сите градови во Македонија 150 денари.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Дрвен подметач за чаша со рачно напишана порака “Мерак е да се работи со колешка како тебе”.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвен подметач “Мерак е да се работи со колешка како тебе””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени