Дрвен приврзок за клучеви “Љубов си ми”

120 ден

Продавница: Hello Cactus

5 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Дрвен приврзок за клучеви “Љубов си ми”

Идеален подарок кога ти е потребно мало, слатко, љубовно внимание.

Цена за достава низ сите градови во Македонија 150 денари.


Време за испорака: 3-5 работни дена

Дрвен приврзок за клучеви со рачно напишана порака “Љубов си ми”.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвен приврзок за клучеви “Љубов си ми””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени