Дрвен сад со кактус

450 ден

Продавница: Hello Cactus

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Рачно изработен дрвен сад со кактус и порака на стапче.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Рачно изработен дрвен сад со кактус и нашата препознатлива порака на стапче која може да биде по ваш избор.

Со секое садче следува и порака на стапче која може да се персонализира и да го направи овој сад идеален подарок за роденден, нов дом или за било кој повод.

Достава низ Скопје 150 денари.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвен сад со кактус”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени