Дрвен сад со растение “Чувај го како нашата љубов”

400 ден

Продавница: Hello Cactus

2 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Предлог подарок за најљубовниот ден овој месец!

Дрвен сад со растение и рачно напишана порака “Чувај го како нашата љубов”.

П.С со садот следува и порака на стапче!

*Цена за достава низ сите градови во Македонија 150 денари.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Димензии на садот: 9х9 см.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвен сад со растение “Чувај го како нашата љубов””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени