Дрвен сад со растение “Храбра, силна, убава… скратено ја викаме МАМА”

400 ден

Продавница: Hello Cactus

2 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Дрвен сад со растение  “Храбра, силна, убава… скратено ја викаме МАМА”

Со садот со растение следува и порака на стапче.

Идеален подарок за сите силни, супер мајки!

 

Достава низ Скопје 150 денари.

Време за изработка 2-3 дена.

 

*Изборот на растение може да варира во зависност од
достапноста!

Време за испорака: 3-5 работни дена

Дрвен сад со
растение.

Со садот со
растение следува и порака на стапче.

Идеален
подарок за сите силни, супер мајки!

Димензии 9х9
см.

Растението
во садот е природно, а се одгледува со наводнување на 5-6 дена по неколку капки
вода прецизно ставени до самото растение со лажичка или сприц.


Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвен сад со растение “Храбра, силна, убава… скратено ја викаме МАМА””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени