Дрвен сад со растение “Силна како МАМА”

400 ден

Продавница: Hello Cactus

3 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Дрвен сад со растение “Силна како МАМА”
Со садот со растение следува и порака на стапче.
Идеален подарок за сите силни, супер мајки!

Достава низ Скопје 150 денари.
Време за изработка 2-3 дена.

*Изборот на растение може да варира во зависност од достапноста!

Време за испорака: 3-5 работни дена

Дрвен сад со растение “Силна како МАМА”
Со садот со растение следува и порака на стапче.
Идеален подарок за сите силни, супер мајки!
Димензии 9х9 см.
Растението во садот е природно, а се одгледува со наводнување на 5-6 дена по неколку капки вода прецизно ставени до самото растение со лажичка или шприц.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвен сад со растение “Силна како МАМА””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени