Дрвен сад со растение “ТAA може се”

400 ден

Продавница: Hello Cactus

2 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Дрвен сад со растение “Таа може се”

Со садот со растение следува и порака на стапче.

Идеален подарок за сите силни, супер жени!

 

Достава низ Скопје 150 денари.

Време за изработка 2-3 дена.

 

*Изборот на растение може да варира во зависност од
достапноста!

Време за испорака: 3-5 работни дена

Дрвен сад со
растение “ТАА може се”

Со садот со
растение следува и порака на стапче.

Идеален
подарок за сите силни, супер жени!

Димензии 9х9
см.

Растението
во садот е природно, а се одгледува со наводнување на 5-6 дена по неколку капки
вода прецизно ставени до самото растение со лажичка или шприц.


Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвен сад со растение “ТAA може се””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени