Дрвена декорација со порака

250 ден

Продавница: Hello Cactus

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Дрвена декорација со рачно напишана порака.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Сакаш да подариш нешто што ќе остане, да честиташ роденден или да кажеш некому колку ти значи? Одбери ја оваа рачно изработена декорација, кажи ни ја пораката која што сакаш да ја пишува и добиваш идеален и уникатен подарок за секоја пригода.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвена декорација со порака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени