Дрвена новогодишна елка со порака

150 ден

Продавница: Hello Cactus

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Дрвена елка со рачно напишана порака. Текстот на декорацијата и бојата може да бидат по ваш избор.

*Секоја елка е спакувано подароче што значи дека може да го изберете и како мало
новогодишно изненадување за вашите најмили. 

 

Достава
низ цела Македонија 150 денари

Време за испорака: 3-5 работни дена

Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвена новогодишна елка со порака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени