Дрвени држачи за книги

450 ден

Продавница: Hello Cactus

1 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Сет од 2 дрвени држачи за книги – планини.

Направете ја вашата библиотека “cozy place” и уживајте во вашата омилена книга.


Достава низ цела Македонија 150 денари

Време за испорака: 3-5 работни дена


Бидете први што ќе дадете оценка за “Дрвени држачи за книги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени