Фламинго

750 ден

Продавница: Craft and Creations

1 на залиха

Рачно изработена чаша од полимерна глина

Тропско зајдисонце со фламиго

Целосно рачна изработка со полимерна глина на порцеланска чаша 250 мл

Следете нè и на социјалните мрежи!
Facebook: https://www.facebook.com/craftandcreations5
Instagram: https://www.instagram.com/craftandcreations.5

Бидете први што ќе дадете оценка за “Фламинго”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени