Кактус обетки со беж вазна

500 ден

1 на залиха

Рачно изработени обетки од полимерна глина.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Обетките се изработени од полимерна глина Фимо. Должина 7,5 цм. Да се биде внимателен кон нив како кон секое парче накит. Достапен е еден пар. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Кактус обетки со беж вазна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при подигнување на истиот може да се врати или изврши замена. 

Главно мени