Канвас мерилка за висина 03

1.550 ден

Продавница: Fairytale Bedding

Има на залиха

Производот е изработен од дрво и 100% памучно ликовно платно со висока резолуција.

Димензии: 30х150 cm

Во цената не е вклучена достава

Време за испорака: 1-2 недели

Бидете први што ќе дадете оценка за “Канвас мерилка за висина 03”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Сите производи се изработуваат само по нарачка и затоа не вршиме замена/ враќање на производот.

Главно мени