Комплет “Booklovers”

650 ден

По нарачка

Ако си љубител на книгата, ова е комплетот што ти треба 🙂

Или имаш другарка што сака да чита, а не знаеш што да и подариш за роденден !

Комплет BOOKLOVERS :

1. Памучна торба со принт

2. Чашка со принт

3. 12 стикери

4. 2 букмаркери.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Ако си љубител на книгата, ова е комплетот што ти треба 🙂

Или имаш другарка што сака да чита, а не знаеш што да и подариш за роденден !

Комплетот содржи : памучна торба со принт, чашка со принт , 12 стикери, 2 букмаркери.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Комплет “Booklovers””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Достава било каде во Македонија : 100 ден.

Може да се направи замена или враќање на нарачка во рок од 10 дена од пристигнувањето на нарачката. Доколку треба да се направи замена на величина, или замена со друг производ во рамките на цената, трошоците за достава ги покрива купувачот. Доколку треба за се направи замена на оштетен предмет, трошоците за достава ги покрива Три Точки.

Главно мени