Комплет ланче и обетки: зимски куќички

600 ден

1 на залиха

Рачна изработка од полимерна глина.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Рачно изработени обетки и привезок за ланче од полимерна глина. Ланчето е од велур и може да се прилагоди должината.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Комплет ланче и обетки: зимски куќички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени