Ланче 1

1.000 ден

Продавница: Art studio S

1 на залиха

Ланче изработено од конец, текстил, дрврни перли и алуминиумска жица со една комбинирана техника .

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:

Бидете први што ќе дадете оценка за “Ланче 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку постои проблем секако ке се решии тоа  на начин по договор со купувачот.

Главно мени