Ланче 9

850 ден

Продавница: Art studio S

1 на залиха

Ланче изработено од конец, дрврни перли, плетени елементи и копчиња со една комбинирана техника.

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:

Бидете први што ќе дадете оценка за “Ланче 9”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку постои проблем секако ке се реши и тоа  на начин
по договор со купувачот.


Главно мени