ЛАНЧЕ Б 1

1.000 ден

Продавница: Art studio S

1 на залиха

Ланче изработено од бакарна жица во комбинација со тегет кристалчиња

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:

Ланче изработено од бакарна жица во комбинација со тегет кристалчиња

Бидете први што ќе дадете оценка за “ЛАНЧЕ Б 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

По договор со клиентот.

Главно мени