Лустер 005 Elsa

1.890 ден

Продавница: Fairytale Bedding

Има на залиха

Лустерите се изработени од метална конструкција, прекриена со pvc и платно врз кое е испечатен принтот.

Други карактеристики:

дијаметар: 30 см

висина: 18 см

Должина на кабелот: околу 50 см

Во цената не е вклучена достава!

Време за испорака: 1-2 недели

Бидете први што ќе дадете оценка за “Лустер 005 Elsa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Сите производи се изработуваат само по нарачка и затоа не вршиме замена/ враќање на производот.

Главно мени