Магнет со порака “Таа може се”

100 ден

Продавница: Hello Cactus

5 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

Дрвен магнет со порака  “Таа може се”.

Цена на достава низ сите градови во Македонија 150 денари.

Време за испорака: 3-5 работни дена

Дрвен магнет со рачно напишана порака  “Таа може се”.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Магнет со порака “Таа може се””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени