Менѓуши Етно трибал Мариово

1.250 ден

Продавница: ТРАГИЛА

1 на залиха

Уникатен пар менѓуши инспириран од македонската традиционална носија

Време за испорака: 1 работен ден

Прекрасен додаток на вашата гардероба. Рачно везени, со метални монистри. Се согласуваат прекрасно со лежерна облека од природни материјали. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Менѓуши Етно трибал Мариово”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Гарантираме дека продуктот е 100% идентичен со она што е прикажано на фотографиите / видеата. Еднаш купените производи не е можно да се вратат/заменат.

Главно мени