Менѓуши Етно трибал Мариово

1.250 ден

1 на залиха

Уникатен пар менѓуши инспириран од македонската традиционална носија

Прекрасен додаток на вашата гардероба. Рачно везени, со метални монистри. Се согласуваат прекрасно со лежерна облека од природни материјали. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Менѓуши Етно трибал Мариово”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за испорака / враќање / замена на производ

Гарантираме дека продуктот е 100% идентичен со она што е прикажано на фотографиите / видеата. Еднаш купените производи не е можно да се вратат/заменат.

Главно мени