Mochila несесер

1.000 ден

Продавница: BilyGaia

1 на залиха

Екстра корисен несесер ако сакате секогаш вашиот мобилен телефон да биде на сигурно место или пак да ви послужи како новчаник а може и за вашата шминка.  Носење по ваша желба. 

Уникатноста е во изработката! 

Време за испорака: 1-3 работни дена

Плетен несесер со традиционална колумбијска плетка од 100% памучен конец. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Mochila несесер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Достава на територија низ цела РЦ Македонија 130 денари.

 За интернационална испорака цената зависи до која земја се испорачува и од правилникот и условите на поштенски услуги и цени на РС Македонија.

Производот може да се врати  и да се замени за друг производ  исклучиво ако е оштетен при достава во зависност од достапноста на материјалите кои ги имам во моментот.  Рок за враќање 3 дена на територија на Република Северна Македонија.

Замена се врши  на подарен  производ за друг производ  со иста цена или со доплата во рок од 5 дена на територија на Република Северна Македонија.


Главно мени