Мochila несесер

1.400 ден

Продавница: BilyGaia

1 на залиха

Во торба носиме секогаш основни работи кои ни се потребни за излегување со друштво , на кафе , на работа или забава но дали сте биле во ситуација да се запрашате :Каде ми е карминот ?маскарата? моливчето за усни? или пак  мобилниот телефон?

Овој несесер е токму тоа што ви треба! Играта со бои додека го изработувам  производот му дава украсна нота на вашиот стајлинг. Се носи индивидуално на рака или пак по ваша желба.

Mochila несесер избор за секоја генерација!

Димензии 25цм х 12цм

Време за испорака: 1-3 работни дена
Категорија:

Плетен несесер со традиционална колумбијска плетка ,изработен од 100% памучен конец. 

Бидете први што ќе дадете оценка за “Мochila несесер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Достава на територија на РС Македонија 130 денари,

Цената за интернационална достава  зависи до која земја се доставува во согласно со правилникот на поштенски услуги и цени  во РСМакедонија.

Производот може да се врати  и да се замени за друг производ  исклучиво ако е оштетен при достава во зависност од достапноста на материјалите кои ги имам во моментот.  Рок за враќање 3 дена на територија на Република Северна Македонија.

Замена се врши  на подарен  производ за друг производ  со иста цена или со доплата во рок од 5 дена на територија на Република Северна Македонија.


Главно мени