Налепница / мерилка за обележување на растот

1.590 ден

Продавница: Fairytale Bedding

Има на залиха

Сите делови прикажани на сликата се вклучени во комплетот.
(слика 2)

Секој дел е посебно пресечен за лесно да се лепат и организираат по редослед што вие го сакате.

Налепниците може да се залепат и на врата, гардероб или било која рамна површина.

Погодни за употреба на која било боја на ѕид.


Во цената не е вклучена достава

Време за испорака: 1-2 недели


Бидете први што ќе дадете оценка за “Налепница / мерилка за обележување на растот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Сите производи се изработуваат само по нарачка и затоа не вршиме замена/ враќање на производот.

Главно мени