Налепница за на ѕид Bunnies on the moon

1.890 ден

Продавница: Fairytale Bedding

Има на залиха

Сите делови се поставени на површина од 100 х100 cm. Секој дел е посебно пресечен за лесно да се лепат и организираат по редослед што вие го сакате. Доволни се за покривање на ѕидна површина од 5-6 

Време за испорака: 1-2 недели
Категории: ,


Бидете први што ќе дадете оценка за “Налепница за на ѕид Bunnies on the moon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Сите производи се изработуваат само по нарачка и затоа не вршиме замена/ враќање на производот.

Главно мени