Наметка од памучен конец

1.200 ден

Има на залиха

Наметка од памучен конец

Категорија:

Нежна наметка изработена од памучен конец за вистинска дама или невеста. Бои и димензии може да се бираат по замисла на нарачателот.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Наметка од памучен конец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени