Новогодишни Ангелчиња

90 ден

Продавница: KP Crafts

49 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

👼Ангелчиња
🎨 Можност за изработка со бои по ваш избор
🎄Подгответе се за новогодишните празници🎅
🤲Рачно изработени новогодишни украси 
#украси #лампиони #божиќнидекорации #рачнаизработка #новагодина #божиќ #christmasdecor #newyear #handmade #handmadegifts #2023
Време за испорака: 1-2 работни дена
👼Ангелчиња
🎨 Можност за изработка со бои по ваш избор
🎄Подгответе се за новогодишните празници🎅
🤲Рачно изработени новогодишни украси 
#украси #лампиони #божиќнидекорации #рачнаизработка #новагодина #божиќ #christmasdecor #newyear #handmade #handmadegifts #2023
Бидете први што ќе дадете оценка за “Новогодишни Ангелчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени