🎄Новогодишни украси со циркони

60 ден

Продавница: KP Crafts

30 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

🎄Новогодишни украси со циркони
🎄Подгответе се за новогодишните празници🎅
🤲Рачно изработени новогодишни украси
Време за испорака: 1-2 работни дена
🎄Новогодишни украси со циркони
🎄Подгответе се за новогодишните празници🎅
🤲Рачно изработени новогодишни украси
Бидете први што ќе дадете оценка за “🎄Новогодишни украси со циркони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени