Обетки бели ружички

350 ден

1 на залиха

Плетени обетки – ружи од памучен конец во бела боја.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Обетките се плетени рачно од бел памучен конец. Дијаметар на обетките 3,5цм. Достапен е еден пар.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Обетки бели ружички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени