Обетки плетени солзи (тиркиз)

300 ден

1 на залиха

Време за испорака: 1-3 работни дена
Категорија:

Рачно плетени од памучен конец.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Обетки плетени солзи (тиркиз)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени