Обетки срциња со цветни мотиви

400 ден

1 на залиха

Обетки од полимерна глина – срциња во кајсија боја со цветни мотиви.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Рачна изработка од полимерна глина – обетки во два дела: мало и големо срце. Должина 6,5цм. Достапен е еден пар – уникат.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Обетки срциња со цветни мотиви”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени