Обетки срциња во риги

400 ден

1 на залиха

Обетки од полимерна глина, големи срциња во риги во земјени тонови.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Рачна изработка од полимерна глина – два слоја: подлога и риги. Земјена палета на бои со златести светки. Димензија во должина 4,5цм. Достапен е еден пар – уникат.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Обетки срциња во риги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени