Плетена корпа – сиво/розова

700 ден

Има на залиха

Плетена корпа од макраме јаже со дрвена подлога – 15цм.

Време за испорака: 1-3 работни дена

Погодни за чување на разни работи во домот.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Плетена корпа – сиво/розова”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен при примањето, истиот може да се замени за сличен бидејќи повеќето се уникати - изработка на ист е можна само за некои плетени модели доколку располагаме со истиот употребен конец. Доколку клиентот сака враќање без замена, истото може да го направи во рок од 15 дена.

Главно мени