Плетена табуретка

1.500 ден

Има на залиха

Плетена табуретка од трикотажен конец

Категорија:

Табуретката од трикотажен конец може да добие повеќе намени во домот, во зависност од идејата и креативноста 🙂 Изработена е од памучен материјал. Формата, бојата и димензијата може да бидат различни зависно од потребата на нарачателот.

Бидете први што ќе дадете оценка за “Плетена табуретка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени