Практичен организер за бебиња

1.060 ден

Продавница: Fairytale Bedding

Има на залиха

Содржи повеќе прегради за организирање на најнеопходните работи при излегување од дома.

Димензии на затворен организер: 19х22 cm

Димензии на отворен организер: 38х22 cm

Може да се пере во машина на 40 °

Време за испорака: 1-2 недели
Категорија:

Бидете први што ќе дадете оценка за “Практичен организер за бебиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Сите производи се изработуваат само по нарачка и затоа не вршиме замена/ враќање на производот.

Главно мени