ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА

250 ден

Продавница: EDITOYS

Има на залиха

Со комплетот ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА ќе научиме кои возила ги користиме за транспорт.

*Начин на испорака – Брза пошта- плаќање при достава

**Цена на испорака 130 ден 

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категории: ,

Со комплетот ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА ќе научиме кои возила ги користиме за транспорт. Преку игра учиме за транспортот по копно, вода и воздух. Секоја карта содржи илустрација и име на возилото.
– Бенефити
o Развиваат визуелна меморија

o Помагаат возголемување на вниманието и вокабуларот на детето 
o Придонесуваат во создавање социјални интеракции
o Поттикнуваат когнитивен развој

Бидете први што ќе дадете оценка за “ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Главно мени