ПРСТЕН 3

600 ден

Продавница: Art studio S

1 на залиха

Прстен од месингана  жица со перли

Време за испорака: 3-5 работни дена
Категорија:

Прстен од месингана  жица со перли

Бидете први што ќе дадете оценка за “ПРСТЕН 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

По договор со клиентот.

Главно мени