Рачно изработена честитка за роденден

199 ден

Продавница: KP Crafts

1 на залиха

🎂Роденденски честитки
Состав: картон, циркони
Време за испорака: 1-2 работни дена
🎂Роденденски честитки
Состав: картон, циркони

Достава на целата територија на Македонија : + 150 денари

Бидете први што ќе дадете оценка за “Рачно изработена честитка за роденден”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени