Рачно изработени привезоци

159 ден

Продавница: KP Crafts

10 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

🔖Рачно изработени привезоци
Состав: пластика, циркони
Привезоците се исти од двете страни
🏷️Цена: 159 денари
🚚 Достава низ цела држава
Време за испорака: 1-2 работни дена
🔖Рачно изработени привезоци
Состав: пластика, циркони
Привезоците се исти од двете страни
🏷️Цена: 159 денари
🚚 Достава низ цела држава
Бидете први што ќе дадете оценка за “Рачно изработени привезоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени