Рачно изработени привезоци

159 ден

Продавница: KP Crafts

6 на залиха (можна е дополнителна нарачка)

🔖Рачно изработени привезоци
Состав: пластика, циркони
Привезоците се исти од двете страни
🏷️Цена: 159 денари
🚚 Достава низ цела држава
#подарок #еднорог #привезок #gift #podarok #poklon #privezok #keychain #unicorn

Време за испорака: 1-2 работни дена

🔖Рачно изработени привезоци
Состав: пластика, циркони
Привезоците се исти од двете страни
🏷️Цена: 159 денари
🚚 Достава низ цела држава
#подарок #еднорог #привезок #gift #podarok #poklon #privezok #keychain #unicorn

Бидете први што ќе дадете оценка за “Рачно изработени привезоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оценки

Сеуште нема оценки

Политика за враќање / замена на производ

Доколку производот е оштетен  може да се врати и замени  во рок од 3 дена. (трошоците ги сноси продавачот).

Главно мени